
IKEA VOXTORP(005.591.11), маскувальна панель, імітація дуб
2 429 ₴
2 161,81 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.591.11
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади VOXTORP під дуб створюють сучасний, елегантний вигляд, повний тепла та характеру. Облицювальні панелі надають кухні єдиного вигляду і підкреслюють її стиль.
Виберіть накладку з тим самим оздобленням, що й двері, для створення цілісного вигляду.
Прикріпіть кришку до бічної частини шафи наприкінці ряду.
Фольга забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, її легко утримувати в чистоті.
25-річна гарантія. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійного обслуговування у гарантійній брошурі.
Прикріпіть заглушку до бокової сторони останньої шафи в рядку.
Підходить для серії кухонних меблів МЕТОД.
ДСП
Пластикова фольга
Пластикова кромка
Протирайте м'якою тканиною, змоченою водою і при необхідності м'яким миючим засобом або милом.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Висота | 106.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Товщина | 1.2 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Ширина | 39.0 см |
- Ціна: 2 161,81 ₴



