
IKEA VOXTORP(305.591.24), закруглена декоративна смуга, імітація дуб
1 301 ₴
1 157,89 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.591.24
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади VOXTORP під дуб створюють сучасний, елегантний вигляд, повний тепла та характеру. Декоративні смуги надають кухні єдиного вигляду і підкреслюють її стиль.
Декоративні планки наголошують і доповнюють загальну виразність кухні.
Його можна використовувати як декоративну стрічку для закриття освітлювальних приладів, кабелів і розеток під навісними шафами або як смужки на підвісних шафах і високих шафах.
Фольга забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, її легко утримувати в чистоті.
можна відрізати до потрібної довжини
Гарантія 25 років. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійного обслуговування у гарантійній брошурі.
У комплект входять кріплення та гвинти.
Підходить для серії кухонних меблів МЕТОД.
ДВП, поліетиленова плівка
Протирайте м'якою тканиною, змоченою водою і при необхідності м'яким миючим засобом або милом.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 221 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Товщина | 2 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
- Ціна: 1 157,89 ₴





