
IKEA NORDVIKEN / SKOGSTA(995.714.87), стіл та 2 стільці, білий/акація
18 891 ₴
16 812,99 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.714.87
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей стіл із відкидною кришкою вміщує від 2 до 4 осіб. Це гарне рішення для невеликих приміщень, оскільки розмір можна зручно регулювати в залежності від ваших потреб.
Складне крило автоматично фіксується на місці: просто потягніть, щоб відкрити замок.
Кожен стілець має унікальний характер, оскільки стійка конструкція виготовлена з масиву акації, натурального матеріалу з явними відмінностями у кольорі та текстурі деревини.
Стіл із заниженою стільницеюДСП, буковий шпон, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, паперова фольга
ДСП, буковий шпон, буковий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, паперова фольга, акрилова фарба
Масив сосни, Клей, ДВП, Букова шпона, Морилка, Прозорий акриловий лак.
ДСП, Клей, Березовий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак
масив берези
масив акації, Прозорий акриловий лак.
масив акації, клей, прозорий акриловий лак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стільця | 94 см |
| Висота столу | 75 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна довжина столу | 104 см |
| Матеріал | Деревина' яній шпон, тверда деревина |
| Мінімальна довжина столу | 74 см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина крісла | 46 см |
| Ширина столу | 74 см |
- Ціна: 16 812,99 ₴





