
IKEA OXBERG(005.624.20), двері, коричневий горіх
2 255 ₴
2 006,95 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.624.20
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Книжкова шафа БІЛЛІ - улюблений, культовий предмет меблів, який ніколи не виходить із моди. Якщо ви додасте панельні двері OXBERG, щоб створити солідне враження та приховати безлад, ви зможете використовувати BILLY ще більше можливостей будинку.
Якщо ви додасте дверцята до полиці Біллі, ви додасте їй як новий вираз, так і нові функції, такі як приховування та захист предметів, що зберігаються.
Панельні двері приховують ваші речі та захистять їх від пилу.
Регульовані петлі підвісний, олиють регулювати двері як по горизонталі, так і по вертикалі.
Включає петлі
Ручки у комплекті.
1 дверцята підходить для полиці БІЛЛІ 40 см, 2 дверцята підходять для полиці БІЛЛІ 80 см.
Можна використовувати тільки як кутову полицю, якщо у сусідньої полиці немає дверцят.
ДВП, Паперова плівка, Пластикова кромка, Паперова плівка, Пластикова кромка
ДВП, Паперова фольга
Протирати тканиною, змоченою м'яким засобом для чищення.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 192.0 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | гайка |
| Тип | Двері |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 2 006,95 ₴


