-11%

IKEA RELATERA(105.403.19), основа для стільниці, білий
5 203 ₴
4 630,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.403.19
Відправка з 09 травня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви поєднаєте цю тверду сталеву основу з порошковим покриттям з будь-якою стільницею RELATERA, ви отримаєте стіл, який служитиме вашій дитині від початкової школи до закінчення середньої школи.
Ви можете організувати кабелі та подовжувачі, помістивши їх у тримачі кабелів між передніми та задніми ніжками.
Додати верх РЕЛАТЕРА розміром 90 х 60 см або 117 х 60 см.
Заглушки для верхньої частини входять до комплекту постачання.
сталь, Епоксидне порошкове покриття
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 13 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 58 см |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Польща |
| Підходить для стільниць максимальної ширини | 117 см |
| Підходить для стільниці з мін. ширина | 90 см |
| Тип | Стільниця |
| Ширина 1 | 91 см |
| Ширина 2 | 118 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630,67 ₴

