
IKEA STORKLINTA(095.717.12), двері з петлями, темно-коричневий/імітація дуб
4 336 ₴
3 859,04 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.717.12
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
10-річна гарантія. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійного обслуговування у гарантійній брошурі.
Двері можуть бути встановлені як на ліву, так і на праву сторону.
Петлі із вбудованими амортизаторами уповільнюють рух дверей, закриваючи її тихо та плавно.
Двері відмінно виглядають як у відкритому, так і в закритому вигляді, оскільки мають однакову обробку з обох боків.
Ручки та рукоятки продаються окремо.
Підходить для вбиральні системи ПАКС.
Ці двері можна використовувати лише з коробкою ПАКС заввишки 236 см.
До комбінації додані петлі, що входять до окремої комплектації.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для вторинної переробки або відновлення енергії після використання.
ДверіДСП, ДВП, Пластикова кромка, Паперова плівка
Наповнювач із стільникового паперу (100% перероблений)
сталь, нікелеве покриття
ацеталь пластик
Протирати тканиною, змоченою м'яким засобом для чищення.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 229.4 см |
| Корпус, вис | 236.4 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 49.5 см |
- Ціна: 3 859,04 ₴


