
IKEA METOD(495.568.61), розширення холодильника/морозильника, білий/Хавсторп темно-зелений
5 030 ₴
4 476,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 495.568.61
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості створення кухні вашої мрії. Додавши фасади HAVSTORP темно-зеленого відтінку, ви на довгі роки підкреслите свій неповторний стиль.
Ви можете відрегулювати відстань на свій розсуд, оскільки полиця регулюється.
Двері можуть бути встановлені з правої або лівої сторони.
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі із засувками дозволяють встановлювати двері без гвинтів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Гарантія 25 років. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; Завжди використовуйте винты и саморезы (придбаються окремо), придатні для стін вашого будинку.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Необхідно доповнити рукояткою або ручкою.
Під час кріплення шафи на стіну необхідно доповнити підвісною рейкою МЕТОД.
ДверіДВП, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікельоване покриття
Протирати тканиною, змоченою водою або м'яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа, Верхня шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 4 476,70 ₴

