-11%

IKEA JONAXEL (092.974.88), стійка, білий
6 244 ₴
5 557,16 ₴
- Під замовлення
- Код: 092.974.88
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зберігати порядок може бути важко. Система зберігання JONAXEL - це розумніше використання доступного простору. Ви можете створити комбінацію, що відповідає вашим потребам, і використовувати її майже скрізь, навіть у вологих ванних кімнатах і пральнях.
Практична комбінація для зберігання, яка допомагає підтримувати порядок у всьому будинку, навіть у вологих місцях, таких як ванна кімната.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 104 см |
| Глибина | 51 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 557,16 ₴



