
IKEA VOXTORP (502.731.92), фасад ящика, тьмяно білий
1 561 ₴
1 389,29 ₴
- Під замовлення
- Код: 502.731.92
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фасади VOXTORP з білою матовою поверхнею створюють сучасний вигляд і створюють враження світла та простору. Інтегровані ручки ідеально поєднуються з дизайном, підкреслюючи мінімалістичний вираз.
VOXTORP — це гладка, матова передня частина ящика з вбудованими ручками. Він привносить в кухню чисті лінії та відкритий сучасний вигляд.
Глибина ручки дозволяє легко відкривати і закривати двері.
Гладка, матова поверхня приємна на дотик при відкриванні та закриванні дверей.
Безкоштовна гарантія 25 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Сумісний із серією кухонних меблів МЕТОД.
Біверборд
Пластикова фольга (мінімум 80% перероблена)
Пластикова фольга
Пластикова кромка
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому неабразивному мийному засобі або милі.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 9.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 2.1 см |
| Ширина | 79.6 см |
- Ціна: 1 389,29 ₴





