-11%

IKEA SAMLA (694.408.36), контейнер з кришкою, прозорий
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.408.36
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка виготовлена з прозорого пластику, тому ви швидко знайдете те, що вам потрібно.
Ідеально підходить для інструментів, посуду та предметів для хобі.
Вбудована функція замикання утримує кришку на місці, захищаючи речі від бруду та пилу.
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Залежно від місцевих умов після використання продукт може бути перероблений або відновлений для отримання енергії.
Поліпропіленовий пластик
Залежно від місцевих умов після використання продукт може бути перероблений або відновлений для отримання енергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 11 л |
| Висота | 14 см |
| Властивості | З кришкою, Можна складати один на одного, З ручками, З відділеннями |
| Глибина | 28 см |
| Зберігання для | Мистецтво та хобі, Книги, журнали та ігри, Одяг |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,18 ₴



