
IKEA SAMLA (394.408.14), контейнер з кришкою, прозорий
1 301 ₴
1 157,89 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.408.14
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Чудово підходить для зберігання сезонного одягу та взуття, спортивного інвентарю, садового інструменту чи інвентарю для прибирання.
Його також можна використовувати як додаткове місце для зберігання під ліжком.
Вбудована функція замикання утримує кришку на місці, захищаючи речі від бруду та пилу.
Коробка виготовлена з прозорого пластику, тому ви швидко знайдете те, що вам потрібно.
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Залежно від місцевих умов після використання продукт може бути перероблений або відновлений для отримання енергії.
Поліпропіленовий пластик
УВАГА! При закритій кришці коробка герметична (герметична), тому не дозволяйте в ній гратися маленьким дітям.
УВАГА! При закритій кришці ящика підвищується ризик опинитися всередині, тому не дозволяйте дітям гратися із замком.
КоробкаЗалежно від місцевих умов після використання продукт може бути перероблений або відновлений для отримання енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 55 л |
| Висота | 18 см |
| Властивості | З кришкою, Можна складати один на одного, З ручками, З відділеннями |
| Довжина | 79 см |
| Зберігання для | Мистецтво та хобі, Одяг |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 1 157,89 ₴


