-11%

IKEA SNICKRA (405.182.46), Панель для зберігання з 8 частин, сіро-зелений
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.182.46
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця практична дошка з полицею, контейнером, затискачами та гачками допоможе вам відслідковувати все, від ручок і нотаток до ключів і мобільних телефонів - і все це в дуже маленькому просторі.
Набагато більше, ніж декоративна дошка для зберігання. У комплекті з усіма аксесуарами - гачками, затискачами, контейнером і полицею.
Ідеально підходить для дрібних предметів, таких як ключі та мобільні телефони.
Магніти можна прикріпити до дошки.
Включає: 1 настінний стелаж (38 x 38 см), 1 контейнер (9 x 5 x 9 см), 1 полицю (19 x 8 x 2 см), 2 канцелярські скріпки, 3 гачки.
Каркас/полиця:
сталь, порошкове фарбування
Затискач / гачок:
Посилений поліамідний пластик
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 38 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна глибина | 11 см |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,66 ₴





