-11%

IKEA BRUSALI(404.397.63), письмовий стіл, білий
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 404.397.63
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабелі та подовжувачі можна зібрати на полиці під стільницею, щоб вони були заховані, але були під рукою.
Ви можете розмістити комп'ютер в шафі, тому що полиці регулюються.
Стільниця / Основні частини:
ДСП, Паперова фольга, Пластикова кромка
Нога:
ДВП, фольга паперова
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною
Для кращої якості затягніть гвинти, якщо необхідно.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 73 см |
| Властивості | з полицею, З кабельним органайзером |
| Глибина | 52 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 615,54 ₴



