
IKEA LAGKAPTEN / KRILLE(194.169.09), письмовий стіл, ефект білого дуба / білий
5 533 ₴
4 924,37 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.169.09
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Комбінуйте та регулюйте верх і ноги на свій вибір - або виберіть цю готову комбінацію. Міцний і легкий, з технологією, яка використовує менше сировини, щоб зменшити ваш вплив на навколишнє середовище.
У верхній частині є попередньо просвердлені отвори для легкого кріплення до нижньої рами.
СтільницяДВП, акрилова фарба з тисненням і тисненням, пластикова окантовка, стільниковий папір (мінімум 70% переробленого), ДСП, ДВП
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Використовуючи ДВП на каркасі з ДСП і з стільниковим паперовим наповненням, ми використовуємо менше деревини. Таким чином ми краще використовуємо сировину.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 73 см |
| Властивості | З колесами. |
| Довжина | 120 см |
| Колір | білий, бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), метал |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 4 924,37 ₴






