-11%

IKEA TROTTEN(894.296.49), комбінування шаф, антрацит
25 796 ₴
22 958,44 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.296.49
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарантія 10 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Замикається відділення для особистих речей.
Місце для зберігання можна адаптувати до ваших потреб, оскільки полиці регулюються.
Залежно від місцевих умов після використання його можна розібрати на частини та відправити на переробку або рекуперацію енергії.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Шафа / двері
Протріть м’яким мильним розчином
Протріть сухою тканиною.
Продукт розроблений і протестований для використання в офісі.
Шафа була протестована для офісного використання та відповідає вимогам довговічності та стабільності, викладеним у таких стандартах: EN 14073, EN14074, ANSI / BIFMA x5.9 та ISO-7170.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 173 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 958,44 ₴





