-11%

IKEA TROFAST(905.185.74), сітчастий ящик, світло-зелено-сірий
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.185.74
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей просторий сітчастий ящик ідеально вписується в рами TROFAST, з яких його можна легко вийняти, перемістити та знову вставити.
Ці місткі сітчасті ящики надають полицям TROFAST невимушений вигляд, який ідеально впишеться в кімнату підлітка.
Зручне виштовхування і втягування.
Допомагає дітям навчитися впорядковувати свої речі, щоб кімната виглядала чистою та привабливою.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 42 см |
| Зберігання для | Іграшки, Одяг |
| Колір | сірий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463,69 ₴

