
IKEA METOD(093.949.84), напівпансіон / 2 скляних двері, білий / Bodbyn крем
10 493 ₴
9 338,77 ₴
- Під замовлення
- Код: 093.949.84
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з брудно-білими фасадами BODBYN зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Ви можете додати дверні демпфери до петель INTEGRAL, щоб двері зачинялися повільно, тихо і плавно.
Скляні дверіДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
загартоване скло
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь, нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття вікон.
Протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 9 338,77 ₴
