
IKEA METOD(594.545.98), напівпансіон / скляні двері, білий/Stensund білий
6 071 ₴
5 403,19 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.545.98
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з білими фасадами STENSUND, щоб створити кухню з теплим і ремісничим виглядом.
Надійна конструкція шафи; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки продаються окремо.
Доповнюються ручкою або ручкою.
Скляні дверіДВП, акрилова фарба, поліефірна фарба
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
загартоване скло
Протріть вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Скляні двері/корпус
Ми уникаємо використання викопного або вичерпного матеріалу, який є поновлюваним, як деревне волокно. ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Глибина | 38.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 30.0 см |
- Ціна: 5 403,19 ₴

