
IKEA IKEA 365+(492.690.68), харчовий контейнер з кришкою, скляний/бамбуковий прямокутник
607 ₴
540,23 ₴
- Під замовлення
- Код: 492.690.68
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Свіжоприготований фруктовий мус і домашні мюслі довше залишаються свіжими в холодильнику або на полиці в цій скляній ємності з щільною кришкою. Це настільки декоративно, що ви можете приклеїти його прямо на стіл.
Щільно закривається кришка, щоб зберегти їжу свіжою та консервованою аромати та смаки.
Натуральний бамбук створює теплий і динамічний вигляд.
Контейнер із термостійке скло, і його можна використовувати як духовку/сервірувальне блюдо.
Прозора баночка дозволяє легко знаходити потрібні речі, де б ви її не поставили
p>
Кришка може також можна використовувати як підставку, витримує температуру до 100 °C
Вимийте виріб перед першим використанням.
Контейнер для їжіТермостійке скло
Бамбук, нітроцелюлозний прозорий лак
Силіконова гума
Бамбукова кришка витримує температуру до 100 °C.
Ємність можна мити в посудомийній машині. Кришку слід мити вручну.
Ємність, але не кришку, можна використовувати в духовці та мікрохвильовій печі.
Контейнер для їжі
Не містить кадмію та свинцю.
КришкаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, який швидко зростає, наприклад бамбука, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кришка |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1.8 л |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 21 см |
| Колір | білий, бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 540,23 ₴




