
IKEA IKEA 365+(892.691.08), харчовий контейнер з кришкою, квадрат/пластик
175 ₴
155,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 892.691.08
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Суп смачний і простий у приготуванні. Чому б не зробити великий сеанс варіння і не розділити суп на порції? Щільна кришка захищає від замерзання, а прозорий пластик дозволяє легко побачити, що всередині.
Контейнер виготовлений з міцного пластику та зберігає свою форму, навіть якщо ви запхаєте його в сумку чи рюкзак.
Вимийте виріб перед першим використанням.
Контейнер для їжіПоліпропілен
Поліпропілен
Силіконова гума
Можна використовується в мікрохвильовій печі. Розігрійте продукти до 100 °C.
Можна використовувати в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийна машина.
Під час розігрівання їжі залиште кришку відкритою, щоб виходила пара.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі. Розігрійте продукти до 100 °C.
Можна використовувати в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийна машина.
Контейнер/кришка для їжі
Не містить BPA (бісфенол А)
Створюючи продукти, які допомагають людям мінімізувати відходи, ми сприяємо більш екологічному життю вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1.4 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 15 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 155,75 ₴



