
IKEA ENHET(005.142.07), висока шафа 2 полиці, білий
10 406 ₴
9 261,34 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.142.07
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія ENHET дозволяє легко почати все заново на кухні чи в пральні. Ця шафа трохи більша і пропонує багато місця для засобів для чищення та прання. Зробіть це індивідуальним, додавши свої улюблені двері ENHET.
Унікальні клинові шпильки спрощують встановлення, а з’єднувачі майже непомітні.
Визначте свій характер, вибравши двері серії ENHET, які вам подобаються.
10 років гарантії . Прочитайте умови в гарантійній брошурі.
Закріпіть на стіні для безпечного встановлення. Різні матеріали для стін вимагають різних видів кріплення. Використовуйте кріплення, які підходять для стін у вашому будинку. Продається окремо.
Доповнюється 2 ніжками ENHET для шафи, продається окремо.
Для шафи У комплекті 5 петель.
У комплекті з гвинтами для з’єднання кількох шаф.
У комплекті 1 дверцята ENHET 60x75 см і 1 дверцята 60x135 см, продаються окремо.
Доповніть інтер'єр внутрішніми органайзерами HJÄLPA, щоб організувати свій інтер'єр. Продається окремо. Продається окремо
Двері, ручка або ручка продаються окремо.
ДВП і стільниковий наповнювач (100% перероблений папір), пластикова плівка, пластикова окантовка
ДСП, пластикова плівка, крайовий пластик
ДВП, фольгований пластик
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою зволоженою тканиною у воді та м’якому мийному засобі або мило, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 210 см |
| Глибина | 60 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 9 261,34 ₴
