
IKEA METOD / MAXIMERA(094.672.87), відділення для мікрокомбінованих дверей / 3 двер, білий/Voxtorp темно-сірий
27 552 ₴
24 521,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.672.87
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте темно-зелені матові фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного вигляду, у якому відчувається тепло та спокій.
MAXIMERA висувна шухляда – це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити праворуч або ліворуч сторона.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Дверцята шухляди/передня частинаДСП
Пластикова плівка
Пластикова плівка (мін. .90% перероблено)
Пластиковий кант
ДВП
Пластикова обгортка
Пластикова фольга (мін. 90% перероблено)
Край із матеріалами
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Рідина ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкований сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, Меламінова плівка, Кромка пластик
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері / фасад шухляди
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а також надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Каркас шафи високий / каркас шафи для льоду / морозильник / шухляда, низький / полицяВикористовуючи відходи лісопиляння та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 24 521,28 ₴


