
IKEA METOD / MAXIMERA(992.539.51), планшетний / 2fr / 3ch, білий/Voxtorp глянцевий/білий
20 664 ₴
18 390,96 ₴
- Під замовлення
- Код: 992.539.51
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте глянцеві білі фасади VOXTORP із вбудованими ручками для сучасного та просторого вигляду.
Завдяки вбудованому амортизатору амортизатори, двері закриваються повільно, тихо і м'яко.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Передня частина ящикаДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
Дренаж ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидна смола / поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь na
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментована епоксидна/поліефірна порошкова фарба
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною.
Фронт ящика
Завдяки використанню відновлюваних матеріалів у цьому продукті, деревного волокна, уникайте сто використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а також надаємо існуючим матеріалам новий термін служби .
Духова шафа/шафа під раковиноюЗавдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, уникати деревного волокна використання викопних або вичерпних ресурсів
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 18 390,96 ₴


