
IKEA VOXTORP(003.974.87), двері, глянцевий білий
3 296 ₴
2 933,44 ₴
- Під замовлення
- Код: 003.974.87
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фронтали VOXTORP з глянцевою білою поверхнею створюють чистий, сучасний вигляд з ілюзією світла та простору. Розливи та плями легко витираються, а вбудовані ручки ідеально поєднуються з декором.
VOXTORP – це гладкі глянцеві двері з вбудованими ручками. Вони привносять в кухню чисті лінії та відкритий, сучасний вигляд.
Глянцеве покриття з фольги; легко чистити.
Глибина ручки дозволяє легко відкривати та закривати ящик.
25 років безкоштовної гарантії. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з інтегрованою заслінкою для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Будь ласка, укомплектуйте 3 петлями.
Можна доповнити панелями для штор FÖRBÄTTRA, цоколями та декоративними планками білого глянцю.
Підходить для кухонних меблів METHOD.
ДВП
Пластикова фольга (мін. 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або, якщо необхідно, милом.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникайте використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на довкілля, а існуючі матеріали отримують нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 99.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець, Інтегровані ручки |
| Система, вис | 100.0 см |
| Система, шир | 60.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 2.1 см |
| Ширина | 59.6 см |
- Ціна: 2 933,44 ₴



