
IKEA VOXTORP(602.731.77), двері, тьмяно білий
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 602.731.77
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фасади VOXTORP з матовою білою поверхнею створюють сучасний вигляд і створюють враження світла та простору. Інтегровані ручки ідеально поєднуються з дизайном, підкреслюючи мінімалістичний вираз.
VOXTORP — це гладкі, матові двері з вбудовані ручки. Вони привносять чисті лінії та надають кухні відкритого, сучасного відчуття.
Глибина ручки дозволяє легко відкривати та закривати дверцята.
Гладка, матова поверхня приємна на дотик під час відкривання та закривання дверей.
25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з інтегрованою заслінкою для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Доповнюється 2 петлями.
Може бути доповнено панелями FÖRBÄTTRA, плінтусами та декоративними планками білого матового кольору.
Підходить для асортименту кухонних меблів METHOD.
ДСП, пластикова плівка (мінімум 80 % перероблено), пластикова плівка, пластикова окантовка
Протріть сухою тканиною.
yj м’яка тканина, змочена водою та м’яким неабразивним миючим засобом або милом, якщо необхідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 59.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки |
| Тип | Двері |
| Товщина | 2.1 см |
| Ширина | 39.6 см |
- Ціна: 1 544,15 ₴





