
IKEA ENKÖPING(305.057.63), двері, біла імітація дерева
3 382 ₴
3 009,98 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.057.63
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Класичний білий дизайн, який привабливий і витримає випробування часом. Фронти ENKÖPING mullion покриті міцною плівкою з тонкою зернистою структурою, яка надає деревині справжній, теплий характер.
Фольга забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, яку легко підтримувати в чистоті.
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з інтегрованою заслінкою для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Комплектується 4 петлями.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Може бути доповнюється маскувальними панелями та декоративними планками ENKÖPING білого кольору.
Може бути доповнено плінтусами FÖRBÄTTRA білого кольору.
Підходить до серії кухонних меблів METOD.
ДВП, Пластикова плівка, Пластиковий бортик
ДВП, Плівка
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 199.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою |
| Система, вис | 200.0 см |
| Система, шир | 40.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 2.0 см |
| Ширина | 39.7 см |
- Ціна: 3 009,98 ₴




