
IKEA RINGHULT(902.050.97), двері, глянцевий білий
1 475 ₴
1 312,75 ₴
- Під замовлення
- Код: 902.050.97
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фронтали RINGHULT з глянцевою білою поверхнею створюють враження сучасності та простору. Витримує вологу та удари, плями легко змиваються, зберігаючи вашу кухню блискучою та чистою.
Двері RINGHULT чисті, прямі лінії та глянцева поверхня, які довговічні та легко чистяться. З RINGHULT ви отримуєте світлу кухню з сучасним виглядом.
Плівка забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, яку легко підтримувати в чистоті
25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з інтегрованою заслінкою для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Доповнюється 2 петлями.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Може бути доповнено накладними панелями, плінтусами та декоративними планками FÖRBÄTTRA білого блиску.
Підходить для асортименту кухонних меблів METOD.
ДВП
Пластикова фольга (мін. 70% перероблено)
Високоміцний меламін ламінат
Пластикова кромка
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть за допомогою м’яка тканина, змочена у воді, і м’який неабразивний засіб для миття посуду або мило, якщо необхідно.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Дякуємо до використання пластику в цьому продукті переробленого пластику, ми використовуємо менше нового сировини, і ми зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 59.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Система, вис | 60.0 см |
| Система, шир | 40.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 39.7 см |
- Ціна: 1 312,75 ₴



