
IKEA HAVSTORP(404.752.61), двері, бежевий
2 810 ₴
2 500,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 404.752.61
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
HAVSTORP в бежевому кольорі - це гладка фасадна частина з чіткими лініями, яка додасть вашій кухні спокійний і гармонійний вигляд. Ідеальний вибір для тих, хто хоче сучасний і нейтральний стиль.
Лаковані двері гладкі та однорідні, стійкі до вологи та плям і дуже легко підтримувати в чистоті.
25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з інтегрованою заслінкою для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Додайте 3 петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Можна доповнити маскувальними панелями HAVSTORP, плінтусом і декоративними планками бежевого кольору.
Підходить для кухонних меблів серії METOD.
ДВП, акрилова фарба
Протріть засобом для чищення м’якою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо позитивно вплинути на нашу планета. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 139.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, вис | 140.0 см |
| Система, шир | 40.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 39.7 см |
- Ціна: 2 500,90 ₴


