
IKEA VOXTORP(104.541.04), фасад ящика, темно-сірий
1 128 ₴
1 003,92 ₴
- Під замовлення
- Код: 104.541.04
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
VOXTORP — гладкі двері з вбудованими ручками. Вони привносять чисті лінії та надають кухні відкритого, сучасного відчуття.
Глибина ручки дозволяє легко відкривати та закривати ящик.
25 років гарантії. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Може бути доповнено маскувальними панелями FÖRBÄTTRA, плінтусами та декоративні планки темно-сірі.
Підходить для кухонних меблів METHOD.
ДСП
Пластикова фольга
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий край
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому миючий засіб для посуду або мило, якщо необхідно.
відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище та наявні матеріали отримати нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 19.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки |
| Товщина | 2.1 см |
| Ширина | 59.6 см |
- Ціна: 1 003,92 ₴



