
IKEA UTRUSTA(304.173.42), полиця, білий
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 304.173.42
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви колекціонер речей? За допомогою цих міцних меламінових полиць ви можете налаштувати свою шафу як завгодно та наповнити її своїми улюбленими речами. Полиці дуже товсті, тож вони можуть витримати багато любові!
Стійка до подряпин меламінова полиця з поверхнею, яка легко очищається.
Конструкція полиці товщиною 18 мм надзвичайно міцна.
25-річна гарантія. Прочитайте умови в гарантійній брошурі.
Кронштейни для полиць додаються.
Продукт доступний різної ширини та глибини.
ДСП, Меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або, якщо необхідно, мило.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35.0 см |
| Корпус, глиб | 37 см |
| Корпус, шир | 30 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Тип | Полиця |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 26.4 см |
- Ціна: 386,26 ₴
