
IKEA IKEA 365+(892.690.71), харчовий контейнер з кришкою, прямокутник скло/пластик
315 ₴
280,35 ₴
- Під замовлення
- Код: 892.690.71
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Їжте зараз. Або пізніше. Легко зберігайте та розігрівайте їжу в міцному термостійкому скляному контейнері. Він не вбирає запахи, не змінює колір і ідеально підходить, коли ви хочете насолоджуватися домашніми стравами з родиною.
Контейнер виготовлений з жаростійкого скла і може використовуватися як духовка / блюдо для сервірування.
Вимийте виріб перед першим використанням.
Контейнер для їжіТермостійке скло
Поліпропілен
Силіконова гума
Кришка підходить для мікрохвильової печі; розігрійте їжу до максимальної температури 100 °C.
Контейнер можна використовувати в мікрохвильовій печі.
Контейнер це термостійкий, але кришка – ні.
Ви можете використовувати в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийній машині.
Залишайте кришку відкритою під час розігрівання їжі, щоб щоб пара могла вийти.
Можна використовується в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийній машині.
Контейнер для їжі
Не містить кадмію та свинцю.
Створюючи продукти, які допомагають людям мінімізувати відходи, ми сприяємо більш екологічному життю вдома.
КришкаНе містить BPA (бісфенол А)
Створюючи продукти, які допомагають людям мінімізувати відходи, ми сприяємо більш екологічному життю вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1.0 л |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 21 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Склопластик |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 280,35 ₴

