
IKEA IKEA 365+(705.079.63), харчовий контейнер з кришкою, прямокутник/пластик
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.079.63
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Зменште харчові відходи, зберігаючи залишки їжі в контейнерах і розігріваючи їх для наступного прийому їжі.
Кілька порожніх харчових контейнерів можна покласти один в інший, щоб заощадити місце в шафах.
Контейнер виготовлений із міцного пластику та зберігає його форми, навіть якщо ви запхаєте його в сумку чи рюкзак.
Підходить до прямокутного IKEA 365 + кришки.
Вимийте виріб перед першим використанням.
поліпропілен
Силіконова гума
Може бути використовується в мікрохвильовій печі. Розігрійте продукти до 100 °C.
Можна використовувати в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийна машина.
Не містить BPA (бісфенол А)
Створюючи продукти, які допомагають людям мінімізувати відходи, ми сприяємо більш екологічному життю вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1.0 л |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 3 шт |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 463,69 ₴






