-11%

IKEA FRAMTUNG(404.989.22), сумка для обіду, чорний
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 404.989.22
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка FRAMTUNG розроблена таким чином, що ви можете брати з собою обід або закуски в простій, зручній, а головне стильній
Макс. навантаження: 5 кг
Тканина:
100% поліестер (мін. 90% перероблено)
Підкладка:
EVA матеріал
Оббивна стрічка:
100% поліпропілен
Ручне прання при макс. 40 °C.
До не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімчистці.
Дякую Коли в цьому продукті використовується перероблений поліестер, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а існуючим матеріалам дається нове життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 22 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463,69 ₴









