
IKEA KNOPPÄNG(404.272.94), рамка, білий
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 404.272.94
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Прикрасьте своїми улюбленими малюнками. Рама має тонкі профілі, традиційна за зовнішнім виглядом і буває багатьох розмірів. Захисна пластикова плівка на передній частині безпечна та не спотворює дизайн.
Можна повісити горизонтально або вертикально
PH нейтральне паспарту; запобігає знебарвленню фотографії.
Пластикова передня панель робить безель безпечнішою у використанні.
Ця рамка вміщує фотографії розміром 30x40 см, якщо ви використовуєте її з паспарту, і фотографії 40x50 см, якщо ви вирішите використовувати фоторамку без паспарту.
У комплекті з паспарту.
Паспарту не жовтіє, оскільки воно не містить кислот.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
ДВП, паперова фольга
полістироловий пластик
папір
Очистіть щіткою для пилу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рами | 52 см |
| Картина без паспарту, вис | 50 см |
| Картина без паспарту, шир | 40 см |
| Картина з паспарту шир | 30 см |
| Картинка з паспарту, вис | 40 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Паспарту, виріз вис | 39 см |
| Паспарту, виїмка шир | 29 см |
| Ширина рами | 42 см |
- Ціна: 463,69 ₴





