
IKEA LOMVIKEN(304.194.64), рамка, білий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 304.194.64
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Прикрасьте фото, які вам подобаються. Рама доступна в багатьох розмірах і має тонку металеву кромку з тіньоутворюючим профілем. Пластикова передня кришка безпечна та не змінює та не спотворює тему фотографії.
Рамку можна використовувати горизонтально або вертикально, залежно від того, що найкраще підходить до зображення.
Пластикова передня кришка робить безель безпечнішим у використанні.
Паспарту з нейтральним PH; запобігає знебарвленню фотографії.
Доступні різні розміри
У цю рамку вміщуються фотографії розміром 30x40 см, якщо ви використовуєте її з паспарту, і фотографії розміром 40x50 см, якщо ви вирішите використовувати фоторамку без паспарту.
У комплекті з паспарту.
Паспарту не пожовтіє, оскільки воно не містить кислот.
Рама:
алюміній, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
полістироловий пластик
папір
ДВП
Очистіть щіткою для пилу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рами | 50.5 см |
| Картина без паспарту, вис | 50 см |
| Картина без паспарту, шир | 40 см |
| Картина з паспарту шир | 30 см |
| Картинка з паспарту, вис | 40 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Паспарту, виріз вис | 39 см |
| Паспарту, виїмка шир | 29 см |
| Ширина рами | 40.5 см |
- Ціна: 771,63 ₴




