
IKEA VISBÄCK(204.217.64), вішалка для плакатів, бамбук
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.217.64
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
бамбук, прозорий акриловий лак
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
Витріть насухо чистою тканиною
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Відновлювана сировина, на відміну від викопної та вичерпної сировини, надходить із джерел, які можна відтворити з такою ж швидкістю, як і споживання.
Використовуючи у цьому продукті швидко зростаючий відновлюваний матеріал, наприклад бамбук, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 3 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | деревина |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 386,26 ₴



