
IKEA PLOGA(005.283.46), вертикальна вішалка
1 214 ₴
1 080,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.283.46
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
За допомогою цієї вертикальної вішалки ви можете легко перетворити невелику зону біля входу або в спальні на оригінальний простір для зберігання курток, сумок або інших речей, які вам потрібні під рукою.
Ви можете легко налаштувати положення смужок за потреби, оскільки їх можна переміщувати горизонтально.
Завдяки цьому гнучкому рішенню ви можете використовувати навіть тісні та невеликі місця для зберігання.
Однаково добре підходить для курток і сумок у передпокої, а також для шарфів і краваток у спальні.
Можна встановити лише вертикально.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
масив бука, прозорий лак
алюміній, порошкове покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | береза, Алюміній |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 1 080,46 ₴



