
IKEA VALLASÅN(605.313.60), рушник для рук, світло-зелений
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.313.60
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Землистий, світло-зелений відтінок рушника VALLASÅN виготовлено з сільськогосподарських відходів пальмового дерева. Використовуючи палітру природи, ви можете витерти руки цим м’яким рушником у відтінках, які може запропонувати природа.
Землистий відтінок виготовляється з неїстівних овочів барвник, видобутий із відходів сільського господарства пальми. sabałowa.
Натуральні барвники можуть спричинити незначну різницю кольорів у тканині.
Виріб доступний у різних розмірах.
Доступний у різних кольорах.
Рушник буде повністю вбирати після перше прання.
Пом'якшувач тканини може зменшити вбираючу здатність рушника.
Грами на м² (г/м²) вказують на поверхневу щільність тканину. Чим вище щільність, тим більше вбирає здатність рушник. Рушник низької щільності висихає швидше.
80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
Усадка: максимум 6%.
Пом'якшувачі тканини можуть зменшити поглинання рушника.
Машинне прання, макс. 60°C, звичайний процес.
Прання перед першим використанням підвищує вбираючу здатність продукту.
Без відбілювача .
Сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, максимум 150°C.
Не піддавайте хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 100 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Ваги. | 285 г/м2 |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовна / віскоза |
| Поверхня | 0.50 м2 |
| Якість | Плоскотканий |
- Ціна: 308,83 ₴




