-11%

IKEA ÄLVGRÄSMAL(005.381.14), подушка для крісла, Сірий
607 ₴
540,23 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.381.14
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька подушка може додати багато комфорту. Подушка для стільця ÄLVGRASMAL ідеально підходить до більшості сучасних обідніх стільців і доступна в різноманітних кольорах, тож ви можете вибрати свій улюблений.
Подушка для стільця забезпечує м’якість комфорт і простий, сучасний вигляд.
Нековзкі точки на нижній стороні тримають подушку на місці.
Знімний чохол, який можна прати для легке чищення .
Тканина верху:
100% поліестер (100% перероблений)
Тканина, спинка:
100% поліпропілен
Наповнювач:
100% поліестер (мін. 70% перероблений)
Машинне прання, макс. 30°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати, макс. 150°C.
Не прати c хімічно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 3.2 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Вага нетто | 0.22 кг |
| Ваги. | 0.22 кг |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 33 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540,23 ₴




