-11%

IKEA SKURUP(805.167.78), настільна лампа
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.167.78
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Після використання може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Ознайомтеся з місцевими правилами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 40 см |
| Довжина кабелю | 2.0 м |
| Діаметр основи | 17 см |
| Діаметр плафона | 16 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 8.5 Ватт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926,49 ₴



