
IKEA METOD(794.865.60), шафа та мийка/2 двер, білий/Stensund світло-зелений
9 366 ₴
8 335,74 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.865.60
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручками або ручками.
ДверцятаДВП, Фарба поліуретан
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь , Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким миючим засобом.
Витерти насухо
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної або кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 8 335,74 ₴
