
IKEA METOD(094.865.68), кутова навісна шафа з полицями, білий/Stensund світло-зелений
7 458 ₴
6 637,62 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.865.68
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до власних потреб, т.к. полиця регулюється.
Дверцята можуть бути встановлені з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукту, ми уникаємо використання удару сировини поновлювані або вичерпні.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Полиця для кутової настінної шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 6 637,62 ₴
