
IKEA METOD / MAXIMERA(694.865.08), висока висока висока 1/4 двері, білий/Stensund світло-зелений
26 003 ₴
23 142,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.865.08
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Ящик MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудовані амортизатори, тому закриваються повільно, м'яко і тихо.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Міцне житлове будівництво; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ацеталь пластик
сталь
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Дверцята/передня панель ящика, середня/передня частина ящика, висока
Завдяки використанню деревного волокна як відновлюваного матеріалу в цей продукт, ми уникаємо використання викопних або обмежених ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафи/верхня полицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 23 142,67 ₴
