
IKEA TOLKNING(705.126.86), підставка для квіткового горщика, ротанг ручної роботи
3 452 ₴
3 072,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.126.86
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Універсальна серія TOLKNING виготовлена з натуральних волокон з теплим зовнішнім виглядом. Цей п’єдестал дозволяє створити зелені джунглі в кімнаті – і оживити порожні простори у вашому домі кольором і текстурою.
Матеріал привносить нотку природи у ваш дім і дарує спокій і тепло.
Виріб виткано вручну вмілими майстрами, тому кожен унікальний.
Ротанг — це натуральний матеріал, який гарно старіє та з часом набуває унікального, неповторного характеру.
Кошик у верхній частині можна зняти та використовувати як додатковий квітковий горщик або зручний кошик, а підставку та простір під нею можна використовувати для додаткових квіткових горщиків, що дає місце для 3 горщиків різного розміру.
Підставка для рослин ідеально підходить для оживлення порожніх місць у ваш дім із кольором і текстурою.
Тільки для використання в приміщенні.
Кожен продукт унікальний витвір мистецтва ручної роботи з природними варіаціями кольорів і форм.
Ротанг, Прозорий акриловий лак
сталь, оцинкований
Витріть насухо чистою тканиною
Ротанг найкраще почувається в сухому прохолодному місці з рівномірною температурою.
Використовуючи ротанг як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної або кінцевої сировини.
Ми хочемо отримати позитивний результат вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 46 см |
| Діаметр | 31 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота | 66 см |
| Навантаження на полицю | 5 кг |
- Ціна: 3 072,28 ₴




