
IKEA OMAR(994.876.91), полиця з вішалкою для одягу, з 1 полицею/оцин
10 025 ₴
8 922,25 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.876.91
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система зберігання OMAR пропонує багато місця на кухні, у ванній кімнаті та передпокої. Такі предмети, як їжа чи рушники, лежать на виду та безпечно на металевих полицях. Легко збирається, доповнюється іншими елементами з тієї ж серії.
Систему зберігання OMAR легко зібрати - і все, що вам потрібно зберігати, вміст добре видно та легко доступний.
Завдяки регульованим ніжкам він стійко стоїть навіть на нерівній підлозі.
Також можна використовувати у ванних кімнатах та інших вологих приміщеннях
Якщо ви хочете персоналізувати свій простір для зберігання, ви можете доповнити його аксесуарами з серії OMAR.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Рекомендовано лише для використання всередині приміщень.
Сировину цього продукту можна переробити. Перевірте правила переробки у вашому муніципалітеті та перевірте, чи є у вашому районі станції переробки.
Полиця з вішалкою для одягуоцинкована сталь
сталь, оцинкований поліамідний пластик
оцинкована сталь
сталь, поліамідний пластик, оцинкований
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 201 см |
| Глибина | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 186 см |
- Ціна: 8 922,25 ₴


