
IKEA BLÅVINGAD(105.210.85), підодіяльник і наволочка, візерунок пінгвін/світло-бірюзовий
1 388 ₴
1 235,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.210.85
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Пінгвіни можуть як швидко плавати, так і глибоко пірнати. Вони стоять поруч на цій підодіяльнику та м’якій наволочці з бавовни/віскози на блискавці – готові перенести вашу дитину до країни мрій.
Ми знаємо, що шкіра дитини надзвичайно чутлива, але вам не варто хвилюватися. Цей продукт перевірено та не містить жодних речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров’я вашої дитини.
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Пінгвін на цій підодіяльнику та наволочці також доступний у вигляді м’якої подушки в колекції BLÅVINGAD.
Легко підтримувати в чистоті; можна прати в пральній машині (60°C).
Чудово поєднується з іншими виробами колекції BLÅVINGAD.
Рекомендовано для дітей від 3 років
В комплекті: 1 підодіяльник (150x200 см) і 1 наволочка (50x60 см).
Кількість ниток: 152
Кількість ниток – це кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим вище число, тим щільніша тканина.
80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
Максимальна усадка 4%.
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Прати разом із речами подібних кольорів.
Не відбілювати.
Можна сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість ниток | 152/дюйм2 |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Ширина підодіяльника | 150 см |
- Ціна: 1 235,32 ₴









