Акуратна лампа з обертовою головкою, якою можна керувати як завгодно. Готовий підсвітити книгу чи журнал вдень чи вночі. Ідеально підходить для крісла, ліжка чи письмового столу.
Дає сфокусоване світло, ідеальне для читання.
Ви можете легко спрямувати світло, куди хочете, оскільки головку лампи можна повертати та нахиляти.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу з опаловою білою кулькою E14.
Можливо знадобиться спеціальна утилізація. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
Посилений EVA
сталь, порошкове покриття
Полікарбонат
сталь, порошкове покриття, фарба
АБС-пластик
Протріть тканиною, змоченою м’який миючий засіб для чищення.
Протріть сухою тканиною.
продукт має маркування CE.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 30 см |
| Діаметр основи | 12 см |
| Діаметр плафона | 11 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 5.2 Ватів |
- Ціна: 682 ₴

