
IKEA KÄRRDUNÖRT(405.363.06), підодіяльник і 2 наволочки, темно-зелений/різнокольоровий
3 452 ₴
3 072,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.363.06
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Багатий квітковий візерунок землистих тонів, натхненний проявами британського руху мистецтв і ремесел. Щільно тканий перкаль з бавовни/ліоцелю з матовим покриттям прохолодний і шелестить на шкірі.
Прохолодний і м’який на дотик. Тканина з найтоншої бавовняної та ліоцелльової пряжі. Дуже велика кількість ниток означає, що підковдра витримає багато солодких снів.
Забезпечить вам комфорт усю ніч, оскільки суміш натуральних матеріалів дихає та вбирає вологу, допомагаючи підтримувати рівномірну температуру .
Підковдра з пластиковими застібками внизу.
Наволочка із застібкою укроп,
Кількість ниток: 200
Кількість ниток – це кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніша тканина.
85% бавовна, 15% ліоцелл
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Можна сушити в машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунок | квітуча |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість наволочок | 2 шт |
| Кількість ниток | 200/дюймів |
| Матеріал | Бавовна / ліоцел |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Ширина підодіяльника | 200 см |
| Якість | Бязь |
- Ціна: 3 072,28 ₴




