-11%

IKEA GÅRDSMÄSTARE(305.407.28), вішалка для брюк/спідниці
227 ₴
202,03 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.407.28
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кілька штанів або спідниць на одній вішалці – це розумне рішення для тих, хто має більше одягу, ніж місця, і любить тримати свій одяг упорядкованим.
Допомагає заощадити місце в гардеробі, оскільки вішалка вміщує кілька пар штанів.
Вішалка для штанів, спідниць і сорочок в одному.
Допомагає організувати гардероб і створити простір для більшої кількості речей.
Сталь, порошкове покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 0.8 л |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага нетто | 0.33 кг |
| Ваги. | 0.33 кг |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 41 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,03 ₴





