
IKEA EKENÄSET(105.335.35), лавка, Джонсбін чорний
15 592 ₴
13 876,88 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.335.35
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кавовий столик EKENÄSET привнесе у вашу кімнату стильну ретро-атмосферу, натхненну скандинавським дизайном 1950-х років. Розмістіть його у вітальні, спальні чи коридорі для комфорту та міцного сидіння з класичним виглядом.
Чіткі лінії роблять журнальний столик EKENÄSET гнучким і простим у використанні будь-де у вашому домі. Комфортне додаткове сидіння для Вас і Ваших гостей.
Кожен журнальний столик має унікальний характер, оскільки дерев'яна рама спочатку фарбується в темно-коричневий відтінок, а потім покривається прозорим лаком, завдяки з натуральним деревним зерном.
Надзвичайно пружна піна в сидінні змушує лавку відновлювати свою форму, коли ви встаєте, і доповнюється зигзагоподібними пружинами для міцного комфорту.
Ви сидите стабільно та надійно протягом багатьох років, оскільки рама виготовлена з міцної твердої деревини. Ви також можете насолоджуватися розслабленим сидячим положенням завдяки вигнутій спинці.
Високі ніжки з масиву дерева дозволяють легко пилососити або діставати предмети, заховані під лавкою,
Витончена незнімна кришка ідеально підходить і не змінюється з часом. Ви можете вибрати з різних чохлів і знайти той, який підходить вам і вашому дому.
10 років гарантії Будь ласка, перегляньте положення та умови в гарантійному буклеті.
100% поліуретан, 75% поліестер, 25% бавовна
масивна деревина, фанера, пінополіуретан 30 кг/м3
сталь
масив бука, тонований лак
Очистіть ганчіркою або обережно пропилососіть за допомогою м’якої щітки.
Протріть сухою тканиною.
Легкі плями можна видалити губкою, змоченою водою або м’яким миючим засобом
Захищайте від прямих сонячних променів, щоб запобігти сушіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 40 см |
| Властивості | М'який |
| Глибина | 48 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина з покриттям, тверда деревина |
| Ширина | 112 см |
- Ціна: 13 876,88 ₴




